Szkolenia

ECRK realizuje szkolenia zamknięte jak i otwarte, których cechą wspólną jest wysoką jakość merytoryczna.

Szkolenia dla osób zarządzających placówkami oświatowymi, nadzorujących ich pracę, Rad Pedagogicznych, zawsze wsparte są praktycznymi materiałami, które posłużą w codziennej pracy.

Szczególnie polecamy szkolenia otwarte, na których jest możliwość spotkania uczestników z różnych regionów Polski oraz wymiany w ten sposób informacji oraz doświadczenia.

Wspólne spotkanie pozwala na znalezienie rozwiązań wielu nurtujących problemów jak i spojrzenie na sam problem z innych perspektyw. Szkolenia organizowane są zawsze w salach szkoleniowych pozwalających w pełni wykorzystać techniki szkoleniowe naszych trenerów. Dodatkowo w ramach szkoleń organizowane jest wyżywienie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji po zakończonych szkoleniu. Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie. Zawsze służymy pomocą.

O doskonałej jakości naszych szkoleń, profesjonalnym podejściu i wysokich kompetencjach wykładowców świadczy rosnąca liczba klientów, a tym samym bardzo pozytywne referencje, które otrzymujemy. Oto tylko niektóre z nich: 

Attachments:
Download this file (Gimnazjum w Miączynie.pdf)Gimnazjum w Miączynie.pdf[ ]34 kB
Download this file (SP nr 17 Kalisz.pdf)SP nr 17 Kalisz.pdf[ ]146 kB
Download this file (ZSR CKP w Grodkowie.pdf)ZSR CKP w Grodkowie.pdf[ ]149 kB