Zobacz inne artykuły:
zdjecie_aktualnosci
Ustawa o sygnalistach opublikowana w Dzienniku Ustaw
zdjecie_aktualnosci
“Podróże z klasą” – odpowiedzi MEN na pytania
zdjecie_aktualnosci
Kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2024/2025


Jak działa e-szkolenie?

E-szkolenie to forma szkolenia, które odbywa się poprzez film szkoleniowy zamieszczony na stronie internetowej ECRK Białystok, a dostępny po zalogowaniu. Każda osoba zainteresowana zakupem szkolenia ma dostęp do filmu demonstracyjnego oraz do opisu szkolenia i na ich podstawie dokonuje wyboru szkolenia. Każde e-szkolenie zachęca jego uczestników do aktywnego uczestnictwa poprzez różnego rodzaju ćwiczenia pisemne (materiały dodatkowe są nieodzownym elementem każdego e-szkolenia).

  1. Użytkownik dokonuje wyboru e-szkolenia z listy szkoleń zamieszczonych na stronie www.ecrkbialystok.com.pl.
  2. Po zaznaczeniu informacji dotyczącej finansowania szkolenia ze środków publicznych i naciśnięciu przycisku „zakup szkolenia”, Użytkownik zostanie przekierowany do strony z rejestracją.
  3. Rejestracja użytkownika jest bardzo istotnym elementem, gdyż to w tym momencie Użytkownik podaje dane, które będą niezbędne do emisji szkolenia czyli login – tu adres mailowy oraz hasło. Ponadto w trakcie procesu rejestracji należy podać dane placówki, która będzie nabywcą szkolenia oraz imię, nazwisko i telefon osoby zamawiającej szkolenie. Następnie należy wcisnąć przycisk „Realizuj zakup” celem dokończenia procesu zakupu.
   Prosimy zachować login jak i hasło do kolejnych zakupów e-szkoleń, przyśpieszy to proces nabycia.
  4. W trakcie procesu zakupu Użytkownik podaje planowany termin emisji e-szkolenia. Wybrane e-szkolenie będzie dostępne jeden dzień przed i jeden dzień po wskazanej przez Użytkownika planowanej dacie emisji szkolenia. W przypadku zmiany daty emisji prosimy o zalogowanie się w zakładce kontakt/zaloguj http://ecrkbialystok.com.pl/logowanie i następnie wejście w zamówione szkolenie, gdzie będziecie Państwo mieli opcję zmiany daty szkolenia. Zmiany możecie Państwo także dokonać poprzez kontakt z naszym biurem na numer telefonu: 600 92 53 53 bądź poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Na podany przez Państwa e-mail zostanie przesłane potwierdzenie zakupu e-szkolenia.
  6. Faktura VAT wystawiana jest na dane podane przy rejestracji użytkownika. Faktura VAT wystawiana jest w dniu dokonania zakupu i tego też dnia wysyłana pocztą na adres zamawiającego szkolenie. Standardowy termin płatność faktury to 14 dni, a forma płatności to przelew.
  7. Emisja szkolenia jest możliwa po wpisaniu loginu (czyli Państwa adresu mailowego) oraz podanego w procesie rejestracji hasła w zakładce kontakt/zaloguj: http://ecrkbialystok.com.pl/logowanie. A następnie należy przejść do wykupionych e-szkoleń, które znajdują się w zakładce: e-szkolenia/wykupione szkolenia: http://ecrkbialystok.com.pl/e-szkolenia/wykupione-szkolenia. Szkolenie uruchamia się pod wciśnięciu przycisku w kształcie trójkąta w oknie przeglądarki internetowej. Możliwa jest standardowa nawigacja, jak przy emisji materiałów wideo: pauza, przyspieszenie, cofnięcie, przejście do innego elementu szkolenia.
   Prosimy zwrócić uwagę na materiały dodatkowe, które są dostępne po zalogowaniu pod oknem szkolenia. Niektóre materiały są niezbędnym elementem szkolenia – ćwiczenia, które uczestnicy szkolenia rozwiązują, uzupełniają w trakcie szkolenia, dlatego prosimy o ich pobranie, zgranie na komputer przed emisją szkolenia.
  8. Wymagania sprzętowe:
   Emisja szkoleń nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu; należy jedynie posiadać aktualną wersję przeglądarki internetowej. Jeśli na komputerze stacjonarnym lub laptopie, z którego będzie emitowana pełna wersja szkolenia, udało się bez kłopotów odtworzyć wersję demonstracyjną, to należy się spodziewać, że także emisja całości szkolenia przebiegnie bezproblemowo.
   Zalecamy jednak wyłączenie innych programów i zamknięcie innych zakładek w przeglądarce internetowej, aby uniknąć dodatkowego obciążenia komputera. Warto też zadbać o to, aby łącze internetowe nie było przeciążone pobieraniem innych plików. Dobrą emisję szkolenia gwarantuje zwykle łącze o prędkości 1Mbps (1 megabita na sekundę).
   W przypadku wolniejszego łącza proponujemy uruchomić szkolenie, a następnie wcisnąć pauzę; rozpoczęcie odtwarzania z kilkunastominutowym opóźnieniem pozwoli na zgranie części szkolenia do pamięci komputera i tym samym uniknięcie przerw podczas samej emisji. W przypadku korzystania z laptopa sugerujemy uprzednie podłączenie do prądu. Jeśli szkolenie będzie emitowane za pomocą rzutnika prosimy wcześniej sprawdzić połączenia pomiędzy urządzeniami.
   Prosimy pamiętać o podłączeniu głośników.

 

E-szkolenia dedykowane są pracownikom szkół i placówek oświatowych

Wszelkie pytania na temat działania e-szkoleń prosimy kierować telefonicznie na numer:
600 92 53 53

ECRK s.c.
ul. Elektryczna 1/3 lok. 216
15-080, Białystok
Oddział Warszawa:
ul. Kabacki Dukt 18/7
 
Telefony

logo